Dopravní infrastruktura, která ti vyrazí dech

Lipensko je destinací krátkých vzdáleností.

Díky unikátní kombinaci dopravního systému, který obsahuje vlaky, lanovky, přívozy, autobusy a cyklobusy, nemusíš během svého výletu zastrčit klíče do zapalování auta.

Koluj, dokud ti síly stačí, a pokud by ti snad někdy došly nebo tě zaskočil déšť, můžeš se vždy vrátit zpět vlakem nebo cyklobusem. Když ti navíc trasy z tvého ubytování nestačí, můžeš si okruh tras rozšířit díky lanovkám, přívozům nebo dojet vlakem a cyklobusem až na centrální Šumavu.

Dobrá dopravní infrastruktura je nakonec ten správný klíč k cyklistice na Lipensku.

infrastruktura
infrastruktura
infrastruktura

My tě v tom nenecháme. Technická pomoc na každé trase

Zastihl tě na trase defekt nebo ti prostě jen došla šťáva u tvého e-biku?

Na každé trase najdeš i body technické podpory. Ať už je to servis, venkovní nářadí, nabíječka nebo jen místo, kde jsou cyklisté vítáni a s problémem ti pomohou. My doporučujeme se na každou trasu pořádně připravit a vždy s sebou mít základní vybavení.

Pokud jsi doma nechal bidon, duši nebo lepení, raději se před startem zastav v jedné ze sportovních prodejen, jako je například Intesport v Lipně na Vltavou nebo Sport Řezáč ve Frymburku. Již brzy představíme i SOS odvoz, který tě v případě potíží zdarma odveze do nejbližšího servisu.

My tě ve štychu nenecháme!

infrastruktura
infrastruktura
infrastruktura

Gastronomie na Lipně jako pohon na cestě

Ať už si vybereš kratší, nebo delší trasu, rozhodně budeš potřebovat dostatek energie, abys do toho mohl dupat naplno.

Na cestách tě čekají restaurace, kavárny nebo food trucky té nejlepší kvality a široký výběr nápojů nebo jídel z tradičních českých receptů i mezinárodní kuchyně. Zastávku si rozhodně musíš udělat na delikatesy z regionálních produktů, které pro tebe připravují třeba farmářské trhy.

Takže pokud za to chceš pořádně vzít, dopřej si alespoň jednu přestávku!

infrastruktura
infrastruktura
infrastruktura