začátek naší cesty

Tak dlouho jsme s partou cyklistických nadšenců a milovníků lipenské přírody přemýšleli, jak cyklistiku na Lipně posunout zase o kus dál, až jsme přišli s platformou, kterou jsme se inspirovali v zahraničí a přiláká do destinace další milovníky zábavy na dvou kolech. Lipensko je oblast, která nabízí pro fajnšmekry cyklistiky tolik možností a nyní si je budou moci prohlédnout a naplánovat na jednom místě.

růst a rozvoj

Chceme každý den usilovně pracovat na tom, aby se naše cyklistická komunita v okolí lipenského jezera rozrůstala a abychom svou platformou přispívali k celkovému rozvoji Lipenska. Naše služby, které umožní spojit cyklistiku s průvodcem celé destinace a vybrat si ten nejlepší gastronomický zážitek, vám připraví lipenský zážitek na maximum.

naše poslání
a hodnoty

Zakládáme si na posílení komunity, podpoře udržitelnosti celého cestovního ruchu a především na lásce k cyklistice. Věříme, že každá vyjížďka může být dobrodružstvím a že každý z nás může přispět k ochraně a propagaci přírodních krás, které nás obklopují. Naše cesty jsou otevřené pro každého, kdo se chce přidat, objevovat, učit se a sdílet.

poděkování

Do celého projektu bychom se nikdy nepustili bez podpory celé cyklistické komunity, partnerů a všech, co jízdu na kole zbožňují. Chceme s vámi sdílet každý ujetý kilometr, vytvářet pro vás nezapomenutelné zážitky a společně se posouvat neustále dál. Jsme a budeme tady pro vás po celém Lipensku.

do budoucna

V prostředí, ve kterém naši platformu využijete, vidíme obrovský cyklistický potenciál, který by měl přesahovat hranici destinační oblasti i mezinárodní hranice. Chceme pomáhat celé destinaci, regionu a místnímu cestovnímu ruchu.

místní Vám poradí

Jakub Vrzáň

zapálený jezdec

Až s příchodem projektu KolemKolem jsem konečně objevil, co všechno Lipensko nabízí pro cyklisty. Vyzkoušel jsem si trasy na biku i na silnici, mohl jsem na cestu vyrazit sám i s přítelkyní, která se ráda zastaví na dobrou kávu nebo zákusek, a vždy to stálo za to. Díky, že jste posunuli cyklistiku na Lipně na další level!

Libor Růžek

cyklista a zastupitel Loučovic

Jen málokdo zná trasy z Loučovic do všech směrů tak dobře jako já. Na kole trávím většinu volného času, a tak mám radost, že jsem do platformy KolemKolem mohl vybrat to nejlepší, co okolí nabízí, ať už jste fanouškem MTB, silnice nebo si chcete dát pohodu na e-biku.

Jan Kubík

starosta Loučovic

Velice si vážíme iniciativy, se kterou projekt KolemKolem přichází. Jednoznačně se jedná o platformu, která celé Lipensko posune zase o něco dál a přiblíží ji podmínkám v zahraničních destinacích.

Martin Řezáč

zastupitel městyse Frymburk + majitel cyklopůjčovny

Jako vášnivý cyklista a místní rodák z Frymburku mám Lipensko projeté křížem krážem na bajku, gravelu i silničce. Proto je mi ctí, že díky projektu KolemKolem se s Vámi mohu podělit některé z nejkrásnějších tras u „jihočeského moře“ a prozradit tajné tipy místních bajkerů.